Malowniczo, w otoczeniu lasów, nowocześnie

Dom (Bliźniak) na sprzedaż
639 000 PLN , Pow. 106,91 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
106,91 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Bojano , Rumiankowa
Rok budowy:
2023
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
GP485623
Powierzchnia działki:
244 m2
Cena za m2:
5 977 PLN
Kameralna zabudowa w otulinie Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego.

NAJWIĘKSZE ATUTY
- tereny zielone
- Poczucie prywatności, cisza
- Dogodny dojazd Gdańska i Gdyni
- Najwyższa jakość


OPIS INWESTYCJI

Kameralna inwestycja realizowana przez doświadczonego gdańskiego dewelopera, obejmująca 4 komfortowe domy z własnym ogródkiem. W każdym z lokali przewidziano garaż i pomieszczenie techniczne, które jest bezpośrednio połączone z ogródkiem. Teren będzie całkowicie zagospodarowany w chodniki, drogi, parkingi oraz ogrodzenie. Na każdej działce w standardzie znajdzie się trawa z rolki.
- działki od 195 do 383 m2
- ceny od 599 do 969 tys. złotych 
- termin oddania: IV kwartał 2023 roku

LOKALIZACJA
Bojano to urokliwa miejscowość w gminie stanowiąca „przedmieścia Gdyni” w najlepszym tego słowa znaczeniu. To malowniczo położona wieś w pasie Wzgórz Chwaszczyńskich - sięgających 200 m n.p.m., przechodzących w leśny obszar Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego. Kameralny i regionalny nastrój okolicy akcentuje przeważająca zabudowa jednorodzinna lub niska wielorodzinna. W promieniu 1 kilometra znajdują się: przychodnia, szkoła podstawowa, paczkomat, fryzjer, dwa markety, restauracje oraz serwis samochodowy. Kursuje także regularna linia autobusowa do Gdyni.


DOM
Nowoczesny dom (nr B1) zbudowany z wysokiej jakości materiałów. Ściany budynku wykonane z Porothermu - pustaka wypalanego z gliny, naturalnego surowca. Ściany działowe murowane. W standardzie instalacja alarmowa, telewizyjna oraz internetowa, drzwi antywłamaniowe oraz energooszczędne okna trzyszybowe. Ogrzewanie podłogowe zasilane nowoczesną pompą ciepła. 
Parter składa się z salonu z kominkiem i aneksem kuchennym (21,2m2), gabinetu (8,2m2), łazienki (4m2), wiatrołapu, holu oraz garażu, do którego przylega pomieszczenie gospodarcze (5,4m2) z bezpośrednim wyjściem na ogród. Na piętrze znajdują się 3 pokoje, łazienka (5,5m2) oraz komunikacja. 


Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail