Kwintesencja Kaszub, jeziora, działka 6.400 m2

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż
1 390 000 PLN , Pow. 80 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
80 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
5
Lokalizacja:
Wielki Podleś
Rok budowy:
2016
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
GP533831
Powierzchnia działki:
6 378 m2
Cena za m2:
17 375 PLN
Ostoja ciszy i relaksu dla tych, którzy marzą o spokojnym wypoczynku i rekreacji.

NAJWIĘKSZE ATUTY
- jeziora w odległości 200 i 300 m
- idealne miejsce na wypoczynek i relaks
- komfortowe 2 domki 80 m2 i 50 m2
- duża działka
- dom całoroczny

LOKALIZACJA
Wielki Podleś to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość natury. Jest to wieś kaszubska, położona w gminie Kościerzyna, nad jeziorem Zagnanie (od 2006 r. oficjalne kąpielisko) na obrzeżu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. W odległości 300 m znajduje się drugie jezioro - Zakrzewie. Nieruchomość znajduje się między dwoma jeziorami, natomiast odległość do popularnego jeziora Gołuń to 6 km i do zespołu Jezior Wdzydzkich 10 km. W odległości kilku kilometrów przepływa rzeka Wda, która jest niewątpliwie jednym z najlepszych miejsc na spływ kajakowy na Kaszubach. W okolicy dostępne jest mnóstwo tras rowerowych i pieszych, którymi bez problemu można dotrzeć do samych Wdzydz Kiszewskich. Do działki prowadzi droga asfaltowa, tylko ostatnie 600 m pokonujemy drogą gruntową. Dojazd do Gdańska zajmuje godzinę, do Kościerzyny 10 min.

DZIAŁKA
Grunt o powierzchni 6.378 m2 składa się z trzech działek po ok. 2.150 m2, sklasyfikowany wg miejscowego planu zabudowy jako tereny zabudowy letniskowej. Duży obszar działki oraz nieliczne sąsiadujące zabudowania gwarantują spokój i ciszę. Lekkie wzniesienie powoduje, że z góry rozciąga się wspaniały widok na okolicę. Cały teren jest wyposażony w system automatycznego nawodnienia, dzięki czemu trawa jest zawsze zielona i nigdy nie wysycha. Na terenie działki jest wykopana własna studnia, która zapewnia własną wodę, co daje wymierne oszczędności. Całość jest w pełni zagospodarowana i posiada liczne nasadzenia.

ZABUDOWA
Na działce znajdują się 2 domki typu Liberec firmy Filjan o powierzchni 80 m2 i 50 m2 oraz garaż. Domki są ogrzewane bardzo dobrej jakości kominkiem typu koza i mogą być użytkowane przez cały rok. Większy domek jest wyposażony w salon z kuchnią oraz łazienkę na parterze i dwie sypialnie oraz toaletę na piętrze. Mniejszy domek na parterze ma salon z kuchnią i łazienkę, na piętrze jest jedna sypialnia. Domki są bardzo rzetelnie wykonane, posiadają bardzo stylową drewnianą stolarkę okienną i drzwiową oraz posiadają urocze ganki. Każdy z domków ma osobne szambo. Garaż jest estetycznie wkomponowany w grunt i może również służyć jako wygodny magazyn na sprzęty ogrodnicze.

Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail