1 km od jeziora Przywidzkiego, tereny zielone

Działka (Budowlana) na sprzedaż
99 000 PLN , Pow. 1 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
1 100 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Przywidz
Numer oferty:
GP831672
Cena za m2:
90 PLN
Działka budowlana o regularnym kształcie zbliżonym do wymiarów 28x39 m.

ATUTY
- w pobliżu jeziora Przywidzkiego
- dojazd drogą asfaltową, ostatnie 150 m drogą utwardzoną
- otoczenie terenów zielonych, lasy

LOKALIZACJA
Przywidz dzieli od centrum Gdańska odległość zaledwie 32 kilometrów. 40% terenu gminy porastają lasy, tutejsze wzgórza sięgają nawet wysokości 270 m npm, a jezioro Przywidzkie o długości ponad 4,5 kilometra (ponad 130 hektarów powierzchni wody) pozwala zapomnieć o typowych, miejskich problemach. Brak przemysłu sprawia, że powietrze jest tutaj czyste i rzeźkie. Przywidz jest najbardziej znany latem z jeziora, a zimą ze stoku narciarskiego o długości 600 metrów. Klimat wysoko położonego terenu (ponad 190 metrów npm) sprawia, że kiedy w Trójmieście śnieg topnieje, tutaj narciarze szaleją dalej na całego.

DZIAŁKA
Teren, na którym znajduje się nieruchomość objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, obszar oznaczony jako 4MN, w ramach którego dla tego obszaru przewidziana jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna. Działka ma kształt regularny zbliżony do prostokąta o wymiarach 28x39 m. Jest lekko pochyła. Dojazd na działkę odbywa się drogą wojewódzką nr 221 (Gdańsk - Kościerzyna), ostatnie 150 m to utwardzona droga gruntowa. Do działki doprowadzony prąd (sąsiednia działka), dostęp do wody za pomocą studni głębinowej.

PARAMETRY ZABUDOWY
Teren objęty jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, obszar oznaczony w MPZP jako 4.MN, w ramach którego dla tego obszaru przewidziana jest zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna:
- Max. 2 kondygnacje nadziemne (ostania w formie poddasza). Max. wysokość zabudowy 9m od poziomu terenu do kalenicy.
- Pow. zabudowy do 30% pow. pokrycia działki.
- Dachy dwuspadowe, kąt nachylenia połaci dachowej 25-45 stopni.
- Dopuszcza się zabudowę towarzyszącą (garaże, budynki gospodarcze), zespoloną z budynkiem mieszkalnym lub wolnostojącą o wysokości do 6m od poziomu terenu. 
- Min. procent powierzchni biologicznie czynnej - 30%

Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail