Reprezentacyjny biurowiec, siedziba firmy

Biuro na sprzedaż
10 800 000 PLN , Pow. 3 381 m2
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
3 381 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Kartoszyno , Leśna
Rok budowy:
2004
Numer oferty:
GP968595
Cena za m2:
3 194 PLN
Reprezentacyjny biurowiec zlokalizowany przy jeziorze Żarnowieckim, na terenie Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej Żarnowiec.

GŁÓWNE ATUTY
- lokalizacja w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej
- parking na ok. 50 samochodów
- dojazd drogą asfaltową
- bardzo dobry stan budynku
- reprezentacyjny hol i recepcja
- cena za m2!

LOKALIZACJA
Teren położony przy drodze asfaltowej, graniczący z lasami, jezioro Żarnowieckie w odległości 600 metrów. Bardzo dobry dojazd z okolicznych miejscowości, w tym z Wejherowa ok. 20 minut. Brak korków. Przystanek autobusowy w odległości 20 minut piechotą.

ROZWÓJ REGIONU
- W gminie Choczewo Grupa Orlen i Northland Power rozpoczęły budowę lądowej stacji elektroenergetycznej dla farmy wiatrowej Baltic Power, która ma być gotowa w 2026 r.
- Wydano pozwolenie na budowę pierwszej linii 400 kV wyprowadzającej moc z morskich farm wiatrowych 400 kV Choczewo - Żarnowiec
- W odległości 20 km powstaje pierwsza elektrownia jądrowa
- KGHM planuje budowę kopalni soli kamiennej oraz soli potasowo-magnezowych w powiecie puckim

BUDYNEK
Budynek zaadaptowany, rozbudowany i zmodernizowany w 2004 roku, o powierzchni całkowitej 3.381 m2 oraz użytkowej 3.194 m2. Składa się z dwóch kondygnacji. Do budynku prowadzą atomatyczne drzwi, za którymi znajduje się okazały hol i recepcja. Parter to również stołówka z zapleczem kuchennym, sala konferencyjna, siłownia (obecnie biuro), pomieszczenia biurowe, łazienki oraz 6 pokoi gościnnych z łazienkami i aneksem kuchennym. Przy recepcji znajduje się szyb na windę. Na piętro prowadzą szerokie schody doświetlone świetlikiem w dachu. Piętro to głównie pomieszczenia biurowe różnych rozmiarów, gabinety i łazienki. Parter z zewnątrz posiada termoizolację i jest otynkowany, na piętrze zostały zainstalowane metalowe panele.
W biurowcu dostępne są wszystkie media, w tym światłowód i klimatyzacja. Ogrzewanie za pomocą pieca na gaz ziemny. Modernizacja kotłowni miała miejsce w 2023 roku - wymiana zaworów. Rozprowadzone są również kable do instalacji alarmowej oraz sieć LAN. Sufity podwieszane, na podłogach panele oraz kafle. Okna plastikowe, 2-szybowe.
Bydynek został częściowo odebrany (ok. 15% powierzchni), reszta wymaga uzupełnienia instalcji p.poż. Część nie odebrana nie była użytkowana i wygląda jak nowa.

TEREN
Działka, na której posadowiony jest biurowiec ma powierzchnię 4.186 m2, z czego powierzchnia zabudowana stanowi 1.568 m2. Z jednej strony budynku znajduje się teren utwardzony mogący pomieścić ok. 50 samochodów oraz murowany budynek, w którym obecnie przebywa ochrona. Z drugiej strony obiektu dostępny jest duży teren o przeznaczeniu rekreakcyjnym. Całość jest ogrodzona oraz strzeżona 24/7. 

Uwaga! Podana cena sprzedaży jest ceną netto, do której należy doliczyć podatek VAT w wysokości 23%.
Nieprawidłowy adres E-mail