Blisko centrum, nowocześnie kameralnie bezpiecznie

Mieszkanie na sprzedaż
870 322 PLN , Pow. 76,87 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
76,87 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Gdańsk Piecki-Migowo , Myśliwska
Rok budowy:
2023
Piętro:
1 na 3
Numer oferty:
GP231920
Cena za m2:
11 322 PLN
Nowe mieszkanie w nowoczesnym 3-piętrowym budynku w modnej dzielnicy Morena.

NAJWIĘKSZE ATUTY
- bliskość centrum
- starannie zaprojektowane tereny zielone
- bezpieczeństwo
- niska zabudowa
- komunikacja miejska

OSIEDLE
Monitorowane osiedle z zaaranżowanymi w przyjazny sposób przestrzeniami wspólnymi. Dostęp do terenu ogranicza szlaban. Wysoki poziom bezpieczeństwa mieszkańców zapewniają drzwi wejściowe do mieszkań o podwyższonej odporności na włamanie, a także szyby i okucia antywłamaniowe w mieszkaniach na najniższej kondygnacji. W każdym budynku zaprojektowano cichobieżne windy i zadbano o to, by osoby niepełnosprawne oraz rodzice z dziećmi, mogli komfortowo przemieszczać się po terenie osiedla. Na ostatniej kondygnacji w obu budynkach zaaranżowano ogólnodostępne tarasy, stanowiące urokliwą strefę wypoczynku, rekreacji i spotkań towarzyskich dla mieszkańców. Wejście do części wspólnych - na tarasy czy do wózkarni/rowerowni, umożliwia nowoczesny system dostępu w formie elektronicznych kart zbliżeniowych.

LOKALIZACJA
Inwestycja znajduje się w bliskim położeniu centrum Gdańska. Niespełna 6 km dzieli ją od Starego Miasta, 10 km od Molo w Brzeźnie i 12 km od Portu Lotniczego Gdańsk im. Lecha Wałęsy. Nieopodal inwestycji znajdują się liczne przystanki autobusowe i tramwajowe, które zagwarantują wygodny dojazd do celu komunikacją miejską. Mieszkania w tej części Gdańska to wygoda życia codziennego. Na uwagę zasługuje znakomicie rozwinięta infrastruktura. W okolicy znajdują się niezbędne instytucje i punkty usługowe, m.in. żłobki, przedszkola i szkoły, placówki medyczne, sklepy, restauracje, kwiaciarnie, siłownie, punkt pocztowy czy warsztat samochodowy.

APARTAMENT
Mieszkanie 4-pokojowe o powierzchni 76,87 m2, dwustronne, o ekspozycji północno-południowej usytuowane na pierwszym piętrze. Salon z aneksem kuchennym (23,94 m2) posiada wyjście przez dwuskrzydłowe drzwi na balkon o powierzchni 5,57 m2. W mieszkaniu znajdują się trzy sypialnie (12,59 m2, 11,92 m2, i 10,75 m2) oraz duża łazienka (6,84 m2) z możliwością wstawienia wanny i kabiny prysznicowej.

DODATKOWE INFORMACJE
- termin odbioru: oddano do użytku
- komórka lokatorska: 3.240-3.690 zł brutto/m2
- miejsce postojowe w hali garażowej: 32.400-36.900 zł brutto

Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail