Zielona enklawa i prestiż przy centrum Gdańska

Mieszkanie na sprzedaż
813 955 PLN , Pow. 60,44 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
60,44 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Siedlce , Jacka Malczewskiego
Rok budowy:
2023
Piętro:
0 na 4
Numer oferty:
GP326399
Cena za m2:
13 467 PLN
Prestiżowa inwestycja Młyny Gdańskie w doskonałej lokalizacji.

NAJWIĘKSZE ATUTY
- wyjątkowa architektura
- tereny zielone
- bliskość centrum
- bezpieczeństwo
- strefa rekreacyjno-klubowa, fitness


OSIEDLE
Młyny Gdańskie oferują szeroki wybór mieszkań od 1 do 5-pokojowych o przemyślanych i funkcjonalnych rozkładach, w metrażach od 25 do 122 m2. Największe apartamenty posiadają ekspozycję na 3 strony świata, natomiast powierzchnia ogródków sięga nawet 220 m2. Bezpieczeństwo na tym kameralnym osiedlu zapewni kontrola dostępu oraz podgląd z kamer. Uzupełnieniem komfortu mieszkańców będzie strefa rekreacyjno-klubowa w centralnej części osiedla oraz lokale usługowe zaplanowane od strony ulicy Malczewskiego. Na terenie inwestycji znajduje się fitness, sala kardio i sala klubowa ze stołem bilardowym oraz przestrzeń dla dzieci. Osiedle łączy w sobie zalety mieszkania w centrum miasta z ciszą i spokojem zielonej enklawy.

LOKALIZACJA
Bliskość Śródmieścia otwiera przed mieszkańcami Młynów Gdańskich dostęp do szerokiej oferty miasta. Bogaty repertuar Teatru Szekspirowskiego, Polskiej Filharmonii Bałtyckiej czy klimatyczne restauracje, kina i kawiarnie, to tylko niektóre z okolicznych atrakcji. Blisko zlokalizowane urzędy, placówki medyczne, centra biznesowe oraz liczne ośrodki szkolne i naukowe pozwolą mieszkańcom na ciągły rozwój. Niezapomnianych wrażeń sportowo - rekreacyjnych dostarczą m.in. boiska sportowe, Szkoła Japońskich Sztuk Walki, centra fitness czy ścieżki rowerowe. Dogodny dostęp do komunikacji, bliskość przystanku PKP, łatwy dojazd na obwodnicę, zapewnią przyjemność podróżowania.

APARTAMENT
Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,44 m2, z ekspozycją wschodnią jest usytuowane na parterze. Salon z aneksem kuchennym (24,03m2) posiada dwa wyjścia przez drzwi balkonowe na taras z ogródkiem o powierzchni 46,36 m2. W mieszkaniu zaprojektowano 2 sypialnie (9,55m2 i 15,13m2), każda z wyjściem na taras oraz przestronną łazienkę (4,59m2). Prestiżowa inwestycja Młyny Gdańskie znajduje się na gdańskich Siedlcach. Wyróżniającym elementem osiedla jest koło młyńskie w centralnym punkcie nawiązujące do historycznej roli tego terenu. Na terenie inwestycji znajduje się fitness, sala kardio i sala klubowa ze stołem bilardowym oraz przestrzeń dla dzieci.

DODATKOWE INFORMACJE
- termin odbioru: czerwiec 2023 r.
- komórka lokatorska: 3.240 zł brutto/m2
- pomieszczenie na akcesoria samochodowe: 3.780 zł brutto/m2
- miejsce postojowe w hali garażowej: 37.800 zł brutto

Zapraszam na prezentację. 
Nieprawidłowy adres E-mail