3 apartamenty pod klucz, ROI 7,5%, w sercu Gdańska

Mieszkanie na sprzedaż
2 100 000 PLN , Pow. 100 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
100 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście , Angielska Grobla
Rok budowy:
2021
Piętro:
1 na 5
Numer oferty:
GP354354
Cena za m2:
21 000 PLN
3 niezależne apartamenty w ramach jednej nieruchomości na nowoczesnym i nowo wybudowanym osiedlu przy marinie gdańskiej.

ATUTY

- Unikatowa lokalizacja
- Nowoczesne osiedle
- 10 min. spacerem do ul. Długiej
- Pełna infrastruktura miejska

STOPA ZWROTU (ROI)
- wynajem długoterminowy przez 10 miesięcy i krótkoterminowy przez 2 miesiące z własną obsługą - 7,5%
- wynajem długoterminowy przez 10 miesięcy i krótkoterminowy przez 2 miesiące ze zleceniem obsługi firmie - 6,9%
- wynajem długoterminowy przez 12 miesięcy - 5,7%

LOKALIZACJA

Angielska Grobla to wyjątkowe osiedle znajdujące się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - w sercu Starego Miasta. W odległości kilkuset metrów od apartamentów znajduje się Motława z gdańską mariną, a także Filharmonia Bałtycka, Żuraw oraz ulica Długa. W okolicy mieszczą się liczne restauracje, sklepy, szkoły i ośrodki zdrowia. Położenie apartamentu gwarantuje łatwość poruszania się po aglomeracji trójmiejskiej, łatwe dotarcie do obiektów kulturalnych i rozrywkowych, takich jak Filharmonia Bałtycka, Teatr Szekspirowski, liczne kluby muzyczne, restauracje, czy kawiarnie. Prosty, krótki dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych ułatwia szybkie dotarcie do centrów biznesu, lotniska, czy Sopotu.


APARTAMENTY
Lokal podzielony na 3 niezależne 2-pokojowe apartamenty o powierzchni od 30 do 33 m2, w pełni wykończone i umeblowane. Wysoki standard, wszystko nowe. W każdym apartamencie znajduje się salon z aneksem kuchennym, sypialnia oraz łazienka wyposażona w prysznic. Dodatkowo 2 apartamenty posiadają balkon. Okna trzyszybowe plastikowe. Widok na dziedziniec wewnętrzny oraz ulicę Angielska Grobla. Z balkonu od strony ulicy widoczny Żuraw Gdański, który znajduje się w odległości ok. 200 m.
Sprzedaż na fakturę vat. Kupujący zwolniony z 2% pcc. Istnieje opcja zakupu miejsca postojowego w hali garażowej w cenie 62.000 zł. 

BUDYNEK
Nowoczesny 5-piętrowy budynek wchodzący w skład osiedla apartamenty Angielska Grobla zrealizowanego przez cenionego dewelopera PH Górski w 2021 roku. Budynek wyposażony w cichobieżną windę. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone wideofonem.

Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail