Kwintesencja Kaszub, jeziora, działka 2215 m2

Dom (Rekreacyjny) na sprzedaż
690 000 PLN , Pow. 50 m2
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
50 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Wielki Podleś
Rok budowy:
2016
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
GP200415
Powierzchnia działki:
2 215 m2
Cena za m2:
13 800 PLN
Ostoja ciszy i relaksu dla tych, którzy marzą o spokojnym wypoczynku i rekreacji.

NAJWIĘKSZE ATUTY
- jeziora w odległości 200 i 300 m
- idealne miejsce na wypoczynek i relaks
- komfortowy całoroczny domek 50 m2
- duża działka

LOKALIZACJA
Wielki Podleś to doskonała lokalizacja dla osób ceniących sobie bliskość natury. Jest to wieś kaszubska, położona w gminie Kościerzyna, nad jeziorem Zagnanie (od 2006 r. oficjalne kąpielisko) na obrzeżu Wdzydzkiego Parku Krajobrazowego. W odległości 300 m znajduje się drugie jezioro - Zakrzewie. Nieruchomość znajduje się między dwoma jeziorami, natomiast odległość do popularnego jeziora Gołuń to 6 km i do zespołu Jezior Wdzydzkich 10 km. W odległości kilku kilometrów przepływa rzeka Wda, która jest niewątpliwie jednym z najlepszych miejsc na spływ kajakowy na Kaszubach. W okolicy dostępne jest mnóstwo tras rowerowych i pieszych, którymi bez problemu można dotrzeć do samych Wdzydz Kiszewskich. Do działki prowadzi droga asfaltowa, tylko ostatnie 600 m pokonujemy drogą gruntową. Dojazd do Gdańska zajmuje godzinę, do Kościerzyny 10 min.

DZIAŁKA
Grunt o powierzchni 2215 m2 sklasyfikowany wg miejscowego planu zabudowy jako tereny zabudowy letniskowej. Duży obszar działki oraz nieliczne sąsiadujące zabudowania gwarantują spokój i ciszę. Lekkie wzniesienie powoduje, że z góry rozciąga się wspaniały widok na okolicę. Cały teren jest wyposażony w system automatycznego nawodnienia, dzięki czemu trawa jest zawsze zielona i nigdy nie wysycha. Na terenie działki jest wykopana własna studnia, która zapewnia własną wodę, co daje wymierne oszczędności. Całość jest w pełni zagospodarowana i posiada liczne nasadzenia.

ZABUDOWA
Na działce znajduje się domek typu Liberec firmy Filjan o powierzchni całkowitej 70 m2 i użytkowej 50 m2. Domek jest ogrzewany bardzo dobrej jakości kominkiem typu koza i może być użytkowany przez cały rok. Na parterze znajduje się salon z kuchnią i łazienka, na piętrze otwarta sypialnia. Domek jest bardzo rzetelnie wykonany, posiada bardzo stylową drewnianą stolarkę okienną i drzwiową oraz posiada uroczy ganek. 

Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail