Zespół 

 


Konrad Bajerski – Doradca Rynku Nieruchomości; Właściciel Biura

Moja przygoda z nieruchomościami zaczęła się od własnych zakupów inwestycyjnych oraz od zdobycia licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami w roku 2009. Wymagany wówczas kurs w postaci ukończenia studiów podyplomowych dał mi poczucie rzetelnego przygotowania do zawodu. Praca ta jest pasjonująca, bo zajmuję się tym co lubię, a przy okazji poznaję wielu nowych ludzi. Moja dewiza na sukces to sumienność, dokładność i przede wszystkim uczciwość. Dlatego zawsze tak doradzam moim klientom, jakbym to ja był na ich miejscu. Dzięki temu moi klienci czują się bezpieczni, a ja mam powód do satysfakcji. Nieruchomość to wartość ponadczasowa. Dlatego praca z nimi jest wyjątkowa.
 


Joanna Cichocka – Doradca Rynku Nieruchomości

Z wykształcenia i zamiłowania jestem marketingowcem. Przez większość życia zawodowego zajmowałam się zarządzaniem produktem w międzynarodowych korporacjach. Nieruchomości są dla mnie produktem wyjątkowym, bo każda jest niepowtarzalna poprzez historie ludzi i miejsc z nimi związanych. Dlatego też każda zasługuje na indywidualne podejście, a Państwo na uważne wysłuchanie. Prywatnie jestem entuzjastką pieszych wędrówek (zwłaszcza górskich), początkującą żeglarką, właścicielką trzech i pół kota oraz zapaloną ogrodniczką-amatorką.
I speak English. Я немного говорю по-русски.

Dorota Klimek – Ekspert Kredytowy

Jestem absolwentką dwóch kierunków ekonomicznych na Uniwersytecie Gdańskim. Moje całe życie zawodowe związane jest z branżą finansową, posiadam 8-letnie doświadczenie w pracy eksperta kredytowego. Państwa potrzeby są dla mnie najważniejsze, indywidualnie dobiorę dla Państwa najkorzystniejsze finansowanie, jednocześnie przeprowadzę przez wszystkie procedury z nim związane. Najcenniejszym kapitałem jest dla mnie wiedza i doświadczenie - to dzięki nim znajdę dla Państwa bezpieczne, optymalne i nieoczywiste rozwiązanie finansowe, również w trudnych sytuacjach.