Nowocześnie i prestiżowo, blisko morza i rezerwatu

Mieszkanie na sprzedaż
956 724 PLN , Pow. 58,28 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
58,28 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdynia Redłowo , Legionów
Rok budowy:
2024
Piętro:
3 na 16
Numer oferty:
GP167624
Cena za m2:
16 416 PLN
Komfortowe apartamenty w pobliżu morza i w sąsiedztwie lasów, z bogatą ofertą usługową dedykowaną dla mieszkańców.

NAJWIĘKSZE ATUTY
- w sąsiedztwie Rezerwatu Kępa Redłowska i plaży
- Inteligentna infrastruktura osiedla
- 3 minuty samochodem od centrum Gdyni i Sopotu
- doskonale doświetlone wnętrza

OSIEDLE
Nad brzegiem Morza Bałtyckiego, w morenowych wzgórzach leży Redłowo, prestiżowa dzielnica Gdyni. Alvarium to inwestycja odzwierciedlająca charakter tej modnej okolicy, gdzie miejskie życie splata się z naturą. Mieszkańcy cieszą się wygodą dzięki inteligentnej infrastrukturze osiedla. Strefa rekreacji oferuje doskonałe miejsce na odpoczynek i sport, zabezpieczając prywatność i sprzyjając sąsiedzkim relacjom. W sąsiedztwie znajduje się bogata oferta usług dla mieszkańców, co czyni Alvarium zacisznym i samodzielnym osiedlem. Nowoczesne biura umożliwiają rozwój kariery blisko domu, zapewniając komfort i przyjemną atmosferę pracy. Strefa handlu ułatwia zakupy bez konieczności podróżowania do odległych marketów. Architektura Alvarium łączy klasyczną elegancję z nowoczesnością, a starannie wykończone wnętrza pozwalają na różnorodne aranżacje.

LOKALIZACJA
Alvarium to nowa inwestycja w reprezentacyjnej części gdyńskiego Redłowa, oferująca prestiżowy adres. Położenie w sąsiedztwie kluczowych punktów usługowych, rozrywkowych i handlowych Gdyni, oraz bliskość przystanków komunikacji miejskiej, sprawiają, że mieszka się tu ekskluzywnie i wygodnie. Redłowo cieszy się długotrwałym zainteresowaniem ze strony mieszkańców i inwestorów, a lokalizacja przy PPNT i Centrum Nauki Experyment, oraz bliskość Rezerwatu Kępa Redłowska i Klifu Orłowskiego, dodają atrakcyjności. Dojazd do Centrum Gdyni, Sopotu, obwodnicy, CH Klif i Riviera samochodem zajmuje od 3 do 8 minut.


APARTAMENT
Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,28 m2, z ekspozycją południowo-wschodnią jest usytuowane na 3 piętrze. Salon z aneksem kuchennym (25,60m2) posiada wyjście na loggię (14,27m2). W mieszkaniu znajdują się 2 sypialnie (11,44m2 i 11,10m2), łazienka z WC (4,86m2) oraz przedpokój (5,28m2). Starannie wykończone, doskonale doświetlone wnętrza można zaaranżować na wiele sposobów. W inteligentnie rozplanowanych pomieszczeniach po prostu dobrze się mieszka.

DODATKOWE INFORMACJE
- metraż mieszkań od 43,54 do 153,37 m2
- cena od 854 971 zł do 3 668 089 zł
- termin oddania - IV kwartał 2024
- komórka lokatorska: 4.500 zł brutto/m2
- miejsce postojowe w hali garażowej: 55.000 zł brutto

Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail