Kameralna i niska zabudowa, ogród, garaż

Mieszkanie na sprzedaż
720 000 PLN , Pow. 59,28 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
59,28 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Gdańsk Ujeścisko , św. Huberta
Rok budowy:
2008
Piętro:
0 na 1
Numer oferty:
GP946441
Cena za m2:
12 146 PLN
Rzadko spotykana kameralna zabudowa - tylko 4 mieszkania na klatce, 7 w budynku.

NAJWIĘKSZE ATUTY
- Sielska atmosfera w centrum miasta
- Ogród 42 m2
- Galeria Morena w odległości 800 m
- Dostęp do pełnej infrastruktury i komunikacji miejskiej
- Większość wyposażenia w cenie

MIESZKANIE
Bardzo rozkładowy mieszkanie w kameralnym budynku typu dom wielorodzinny. Z salonu bezpośrednie wyjście na ogród otoczony żywopłotem, od strony południowej. Duża łazienka z wanną. Sypialnia oraz drugi pokój od strony północnej. Przyjemne i relaksujące widoki dzięki znacznie oddalonym budynkom sąsiednim. Mieszkanie jest w pełni wyposażone i prawie całość jest uwzględniona w cenie. Komplet AGD (z wyjątkiem piekarnika), w tym zmywarka 45 cm. Na podłogach panele, w kuchni, łazience i korytarzu kafle. Stolarka drzwiowa z litego drewna. Okna plastikowe. Do mieszkania przynależny garaż wkomponowany w budynek, dodatkowo płatny 40 tys. zł (zakup obligatoryjny). Wokół domu liczne ogólnodostępne miejsca parkingowe. Możliwe szybkie wydanie.

Całość składa się z:
- Salon z aneksem kuchennym (25m2) z wyjściem do ogrodu (42m2)
- Pokój (12m2)
- Pokój (9m2)
- Łazienka z wanną i szklanym parawanem (6m2)
- Przedpokój (4,3m2)
- Korytarz (4,3m2)
- Garaż (21m2)

OPŁATY: Administracja i media 500 zł latem i 630 zł zimą + prąd

BUDYNEK
Inwestycja zrealizowana przez Spółdzielnię "Kokoszki" w 2008 r. W skład budynku wchodzą jedynie dwie klatki schodowe i tylko 7 mieszkań. Również sąsiednie zabudowania charakteryzują się podobnymi parametrami, co daje poczucie komfortu i przestrzeni. Wejście do budynku zabezpieczone domofonem. Możliwość parkowania wzdłuż ulicy, ale także na placu z tyłu budynku.

LOKALIZACJA
Położenie na granicy dzielnic Ujeścisko-Łostowice i Moreny, w pobliżu skrzyżowania ulic Kartuskiej i Myśliwskiej. Wygodne połączenie samochodowe z centrum miasta (ok. 13 min.), jak i trójmiejską obwodnicą (ok. 10 min.). Do przystanku autobusowego ok. 3 min., a do pętli autobusowo-tramwajowej Siedlce ok. 15 min. piechotą. Stacja PKM Brętowo w odległości 2 km. W pobliżu pełna infrastruktura miejska - szkoły, przedszkola, sklepy. Do Galerii Morena 4 min. samochodem. Wokół liczne tereny zielone oraz zbiornik wodny.


Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail