Sprzedaż nieruchomości Gdańsk

Sprzedaż nieruchomości w Gdańsku to usługa naszego biura skierowana do osób zainteresowanych sprzedażą swojego mieszkania, domu, działki lub lokalu komercyjnego. Chcesz zamienić mniejsze mieszkanie na większe? Zmienić dzielnicę, w której mieszkasz? Myślisz o otworzeniu swojego sklepu lub lokalu gastronomicznego i szukasz kogoś, kto pomoże znaleźć odpowiednie do tego pomieszczenie? Zapraszamy do nas!

Golden Property to nowoczesne biuro nieruchomości w Gdańsku, które wyróżnia się profesjonalnym podejściem do przygotowania każdej oferty sprzedaży. Nasza praca jest naszą pasją, dlatego nie tylko skutecznie i aktywnie promujemy każde ogłoszenie, ale również przykładamy dużą wagę do jego właściwego opracowania. Zdajemy sobie sprawę, że w dzisiejszych czasach ważne jest, aby wyróżnić się czymś i przyciągnąć uwagę odpowiednich kupujących. Zaufaj nam, a szybko zobaczysz efekty!

Dlaczego warto wybrać właśnie nas?

Dzięki kompleksowemu podejściu do procesu sprzedaży obie strony, czyli sprzedający i kupujący, mogą liczyć na szybkie i rzetelne przygotowanie oraz przeprowadzenie każdej transakcji. Pilnujemy terminów, nie podejmujemy też żadnych decyzji bez konsultacji z klientem. Stawiamy na jasne zasady współpracy.

Zastanawiasz się jakie nieruchomości w Gdańsku cieszą się teraz największym zainteresowaniem? Szukasz pośrednika, który wyjaśni każdy etap transakcji kupna-sprzedaży i zadba o jej bezpieczeństwo? Dobrze więc trafiłeś!

Gdańsk – nieruchomości na sprzedaż – czyli jak przygotować się z nami do procesu sprzedaży?

W Gdańsku dobrze położone nieruchomości potrafią osiągnąć zawrotne ceny. Jednak zawsze kluczem do sukcesu, jest właściwie przygotowana oferta oraz wysokiej jakości obsługa klienta, które gwarantujemy na każdym etapie współpracy. Sprzedaż nieruchomości w Gdańsku wymaga zwrócenia uwagi atrakcyjną i wyróżniającą się od innych ofertą. Jesteśmy w stanie Ci to zapewnić. W jaki sposób?

Oferujemy profesjonalną sesję fotograficzną każdego lokalu i działki, przejrzysty opis oraz dodanie rzutu z wymiarowaniem pomieszczeń, które pozwolą potencjalnemu kupcowi poznać nieruchomość, zanim ją jeszcze odwiedzi. Poza tym przygotowujemy profesjonalne filmy z użyciem drona oraz nowoczesne spacery wirtualne po każdej nieruchomości. To sposób na uruchomienie wyobraźni i wizualizacji siebie w danym lokalu przez kupującego.

Dodatkowym akcentem jest umieszczenie przy każdym ogłoszeniu mapki Google, która pokaże najważniejsze atrakcje blisko danego lokalu. Koniec ze zgadywaniem jak naprawdę wygląda mieszkanie, czy próbą ułożenia sobie w głowie rozkładu domu jednorodzinnego. Kupujący otrzymuje przejrzystą dokumentację przeznaczonego do sprzedaży lokalu. Promocja oraz aktywna współpraca z klientem wpływają na sukces i zadowolenie współpracujących z nami osób. Zainteresowała Cię taka opcja? Chcesz sprzedać mieszkanie w Gdańsku? Skontaktuj się z nami i umów na konsultację.

Wsparcie formalne na każdym etapie transakcji

Poza przygotowaniem samej oferty i informowaniem klienta o postępach sprzedaży oferujemy również wsparcie z zakresu prawa. Co to oznacza? Weryfikujemy każdą niezbędną dokumentację, analizujemy oraz przygotowujemy umowy cywilne, oraz notarialne dbając o interesy naszych klientów po obu stronach. Towarzyszymy Ci również podczas przekazywania nieruchomości, dbając, aby cały proces przebiegł sprawnie i zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami. W ten sposób każda ze stron czuje się bezpiecznie, ma pewność, że nie pominięte zostały żadne aspekty związane ze sprzedażą lub kupnem nieruchomości. Pozwala to zaoszczędzić dużo czasu, nerwów, jak i zaoszczędzić na kosztach obsługi transakcji.

Jesteś zainteresowany współpracą z naszym biurem? Marzy Ci się zamieszkanie w domu jednorodzinnym w niewielkiej odległości od Bałtyku? Podobają Ci się mieszkania w jednej z dzielnic Gdańska? A może szukasz idealnego lokalu na siedzibę swojej firmy? Zapraszamy! Prowadzimy profesjonalny skup nieruchomości w Gdańsku i w ofercie mamy wiele interesujących lokali, które z pewnością zadowoloną najbardziej wymagających. Z chęcią poszukamy dla Ciebie kupującego, podkreślając walory i zalety Twojej nieruchomości.

Zachęcamy do odwiedzin naszego biura również wtedy, gdy interesuje Cię wynajem nieruchomości w Gdańsku. Pomagamy w kontaktach między wynajmującymi i najemcami, w jasnym ustaleniu zasad użyczenia lokali oraz towarzyszymy podczas przygotowywania związanych z tym umów i przekazaniu kluczy. Postaw na profesjonalizm i odwiedź nasze biuro! Aktualne oferty sprzedaży lokali znajdziesz też na naszej stronie.

Napisz do nas