Lokale usługowe na sprzedaż Gdańsk i okolice

Posiadasz usługowe lokale na sprzedaż w Gdańsku? Współpracując z agencją nieruchomości Golden Property, zwiększysz szansę sprzedaży i otrzymania atrakcyjnej oferty cenowej. Od lat zajmujemy się sprzedażą lokali w Gdańsku zlokalizowanych zarówno w centrum, jak i w pozostałych obszarach miasta. Wesprzemy Twoje działania i przeprowadzimy kompleksową sprzedaż inwestycji, poczynając od stworzenia oferty atrakcyjnej dla Ciebie i kupującego, po profesjonalną fotografię nieruchomości i wsparcie formalno-prawne. Sprawdź, co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić.

Sprzedaż lokali Gdańsk – jak wspieramy sprzedaż?

Doskonale znamy rynek nieruchomości i wiemy, że oferta lokali użytkowych w Gdańsku na sprzedaż jest szeroka, dlatego prowadzimy szereg skutecznych działań, które wyróżnią Twój lokal usługowy spośród setek ogłoszeń. Nasz zespół specjalistów rzetelnie podchodzi do każdego etapu sprzedaży, czuwając nad atrakcyjnością ogłoszenia i bezpieczeństwem transakcji. W ramach współpracy przygotujemy:

  • dokładny opis nieruchomości, podkreślający atuty lokalu,
  • profesjonalną fotografię nieruchomości,
  • rzut z wymiarowaniem pomieszczeń,
  • film promujący lokal na YouTube,
  • wirtualny spacer,
  • mapkę Google z istotnymi punktami w okolicy.

To nie wszystko! Aby oferta Twojego lokalu na sprzedaż w Gdańsku dotarła do jak największej liczby potencjalnych klientów nasze biuro nieruchomości Gdańsk, zajmie się pozycjonowaniem ogłoszenia. Publikujemy i pozycjonujemy oferty na najpopularniejszych portalach, mediach społecznościowych oraz korzystamy z portali wymiany ofert pomiędzy agencjami z całej Polski.

Lokale usługowe na sprzedaż Gdańsk – kompleksowo i bezpiecznie

Wyróżnia nas nie tylko kompleksowe podejście do sprzedaży lokali Gdańsk obejmujące publikację i promocję ogłoszenia, ale też wsparcie formalno-prawne. Pomagamy w przygotowaniu i weryfikacji dokumentacji potrzebnej do sprzedaży nieruchomości oraz dbamy o stały kontakt ze zleceniodawcą. Na bieżąco informujemy o każdym etapie sprzedaży oraz czuwamy nad bezpieczeństwem transakcji. W ramach współpracy z Golden Property nasi Klienci mogą liczyć na obecność naszego doradcy w momencie podpisania aktu notarialnego i przekazania lokalu.

Lokale na sprzedaż Gdańsk Stare Miasto i pozostała oferta

Interesuje Cię wynajem lub sprzedaż nieruchomości w Gdańsku i okolicy? Zapoznaj się z pozostałą ofertą i skontaktuj już dzisiaj. W Golden Property oferujemy:

Napisz do nas