W pełni wyposażony, w nowoczesnym budynku, CENTRUM

Mieszkanie na wynajem
2 900 PLN , Pow. 33 m2
Typ nieruchomości:
Mieszkanie
Powierzchnia:
33 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
2
Lokalizacja:
Gdańsk Śródmieście , Angielska Grobla
Rok budowy:
2021
Piętro:
1 na 5
Numer oferty:
GP992602
Cena za m2:
88 PLN
Nowocześnie urządzony apartament z balkonem, w odległości 100 m od Mariny Gdańskiej.

ATUTY

- Unikatowa lokalizacja
- Nowoczesne osiedle
- 10 min. spacerem do ul. Długiej
- Pełna infrastruktura miejska

LOKALIZACJA
Angielska Grobla to wyjątkowe osiedle znajdujące się w jednej z najbardziej prestiżowych lokalizacji Gdańska - w sercu Starego Miasta. W odległości kilkuset metrów od apartamentów znajduje się Motława z gdańską mariną, a także Filharmonia Bałtycka, Żuraw oraz ulica Długa. W okolicy mieszczą się liczne restauracje, sklepy, szkoły i ośrodki zdrowia. Położenie apartamentu gwarantuje łatwość poruszania się po aglomeracji trójmiejskiej, łatwe dotarcie do obiektów kulturalnych i rozrywkowych, takich jak Filharmonia Bałtycka, Teatr Szekspirowski, liczne kluby muzyczne, restauracje, czy kawiarnie. Prosty, krótki dojazd do głównych węzłów komunikacyjnych ułatwia szybkie dotarcie do centrów biznesu, lotniska, czy Sopotu.


APARTAMENTY
2-pokojowy apartament o powierzchni 33 m2, w pełni wykończony i umeblowany. Wysoki standard, wszystko nowe. W apartamencie znajduje się salon z aneksem kuchennym i balkonem, sypialnia oraz łazienka wyposażona w prysznic. Okna trzyszybowe plastikowe. Widok na dziedziniec wewnętrzny. 

BUDYNEK
Nowoczesny 5-piętrowy budynek wchodzący w skład osiedla apartamenty Angielska Grobla zrealizowanego przez dewelopera PH Górski w 2021 roku. Budynek wyposażony w cichobieżną windę. Wejście do klatki schodowej zabezpieczone wideofonem.
 
OPŁATY: lato 450 zł / zima 550 zł + 50 zł TV/Internet + prąd

WARUNKI NAJMU
- Dostępność od zaraz
- Okres najmu min. 12 miesięcy
- Kaucja 3.000 zł
- Preferowane osoby dorosłe bez zwierząt

Zapraszam na prezentację.
Nieprawidłowy adres E-mail